bohaterowie


Murphey "Phee" St. James
lat szesnaście; tancerka; Dublin

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest stracić kogoś bardzo bliskiego? Jaki musi być to ból, jaka rezygnacja i niezdolność do życia? 

Phee nie musiała.

Załamana i niezdolna do jakichkolwiek relacji z ludźmi czy nawet ze sobą samą, na wakacje przyjeżdża do babci w Mullingar, w którym się wychowała. Stara się tam odżyć, nabrać dystansu do sytuacji. Zatrudnia się w pobliskim warzywniaku na miesiąc chcąc po prostu zarobić - a okazuje się, że poznaje tam ludzi, którzy nie tylko pomogą jej - choć nieświadomie - wyjść z depresji, to jeszcze odwrócą jej życie o 180 stopni.

Fahrenheita oczywiście.Niall "Nialler" Horan
lat dziewiętnaście; piosenkarz; Mullingar

Wiele osób marzy o sławie. Byciu rozpoznawalnym, poznaniu swojego idola, sprzedaniu milionów płyt czy filmów, pojawieniu się na billboardach na całym świecie...

Niallowi się to udało.

Chłopak był naprawdę szczęśliwy, póki nie został przypadkowo świadkiem wypadku samochodowego. Wydarzenie to odbiło się na jego psychice tak, że jeszcze kilka miesięcy później nie umiał przez to spać. Dopiero kiedy zwierzył się jednemu ze swoich "braci", poczuł się lepiej.

Pewnego dnia jednak poznał dziewczynę - i to wtedy wyszedł z głęboko skrywanej depresji. Zakochał się w niej nie wiedząc, że w sercach noszą ten sam ból i te same wspomnienia.


Louis "Tommo" Tomlinson
lat dwadzieścia; piosenkarz; Doncaster

Przyjaźń i miłość to najważniejsze w życiu człowieka. Posiadanie ludzi, którym można zaufać i powiedzieć wszystko czy wypłakać się w rękaw jest konieczne.

Louis miał taką osobę.

Eleanor Calder - dziewczyna, którą kochał nie mniej niż swoich pięciu "braci". Ich związek wydawał się niemalże idealny... Do czasu.
Po zerwaniu z El naprawdę się załamał, ale bardzo szybko doszedł do siebie. Obawiał się, że już jej nie kocha... Ale ją kochał, prawda? Sam nie wiedział, co ma o tym sądzić.

Na całe szczęście miał przyjaciela, którego kochał tak samo mocno jak El, jednak w sensie braterskim. A może jednak nie?Harry "Hazza" Styles
lat osiemnaście; piosenkarz; Homes Chapel

W każdym boysbandzie musi być "ten zabawny", "ten bad boy", "ten słodki" i "ten kobieciarz" - cztery podstawowe typy.

Harry podobno był tym ostatnim.

Łamał kobiece serca niczym herbatniki. Widywany z wieloma pięknymi blondynkami, uznawany za flirciarza i podrywacza nigdy nie był traktowany poważnie jeśli chodzi o życie uczuciowe...

A to jego serce było takim połamanym herbatnikiem. Połamanym i podeptanym. Bo przecież jeśli się kogoś naprawdę kocha, trzeba mu pozwolić być szczęśliwym... 

Nawet z inną osobą.


Zayn Malik
lat dziewiętnaście; piosenkarz; Bradford

"Nie oceniaj książki po okładce" - wszyscy tak mówią, a praktycznie każdy kieruje się "okładką" czyli wyglądem lub pierwszym wrażeniem.

Zayn był osobą, którą ludzie właśnie tak osądzali.

Wrażliwy chłopak, któremu każdy z "braci" może się wypłakać w ramię i zostać wysłuchany - tak naprawdę, ze zrozumieniem. Powiernik sekretów, z którymi momentami bardzo ciężko mu żyć.

Zakochany po uszy nawet nie zauważył, jak oddala się od zespołu - choć bardzo, bardzo tego nie chciał. 

Tak samo jak przypadkowego wygadania jednej z największych tajemnic...


Liam "Daddy" Payne
lat dziewiętnaście; piosenkarz; Wolverhampton

~wkrótce

Maggie Cahill
lat szesnaście; marzycielka; Mullingar

Podobno 65% kobiet boi się zakochania w niewłaściwej osobie... Jest to uzasadnione. Boją się one opinii innych osób, małych skandali i tym podobnych.

Maggie właśnie się tak zakochała.

Dziewczyna była jak każda inna w jej wieku - wzdychała do plakatów swoich idoli, krzyczała na koncertach, robiła sobie z nimi zdjęcia na ulicy i nazywała swoimi mężami, których miała całkiem sporo.

Problemy zaczęły się, gdy platoniczna miłość przerodziła się w prawdziwe, głębokie uczucie. I to odwzajemnione.

I najgorsze jest to, jakie skutki może ono mieć.

6 komentarzy:

 1. Kuzynka wysłała mi link.
  Chyba bardziej lubię Maggie po przeczytaniu opisów. xd
  "Harry łamie kobiece serca niczym herbatniki" <3
  Rozwaliło mnie to ;D Zabieram się do czytania ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. ;) Pytanie nie dotyczące bloga, ale nie wiesz może jak nazywa się dziewczyna ze zdj? http://www.img.loveit.pl/obrazki/20121120/fotomin/sarunia2501-0be3ca69de33ab836967.png
  Przepraszam, że zawracam Ci tym głowę, ale nikt nie wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, obrazek mi się nie otwiera.

   Usuń
  2. właśnie nwm co jest z tym linkiem. poczekaj wyślę ci inny. O to ta z szablonu : http://memorable-kiss.blogspot.com/ Znasz ją może?

   Usuń
  3. Tak jakby kojarzę, ale nazwiska nie znam. :/

   Usuń